• Wiosna w dobrym stylu.

• Dnia 21 marca zorganizowaliśmy pokaz mody z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy udział nie tylko uczniów ale również nauczycieli i Dyrekcji naszej szkoły. Kolorowe, wiosenne stroje przykuwały uwagę zgromadzonej publiczności. Pokaz dostarczył wiele radości i nawet następnego dnia uczniowie pytali czy odbędzie się kolejny.
            A jak było - zobaczcie sami…

Natomiast na świeżym powietrzu grupa uczniów pod opieką nauczycielek zatańczyła znany taniec integracyjny - Belgijkę. Cała SP4 przywitała wiosnę w dobrym humorze i stylu.

Samorząd Uczniowski i koło LOP

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY w klasie IV b

• 21. marca 2023 r. klasa IV b wraz z wychowawczynią i p. Sławomirą Pawłowską wybrała się do Kręgielni "BOWLING-BAR". Dzieci spędziły kilka aktywnych godzin: rywalizowały zbijając kręgle, grały w koszykówkę, grały w chowanego. Zmęczenie fizyczne zostało uzupełnione smacznymi kiełbaskami i przekąskami. Pełni wrażeń , trochę zmęczeni uczniowie wrócili do domów. Pierwszy dzień wiosny został zrealizowany w sposób przemyślany i bezpieczny.

Anna Mariańska wychowawczyni IV b

• Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Piłce Koszykowej

• 02-03-2023 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Piłce Koszykowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Oprócz naszej szkoły reprezentującej miasto Barlinek, przyjechały reprezentacje z SP nr3 Dębno, SP nr3 Myślibórz oraz SP Boleszkowice.Nasi chłopcy pod opieką pana Jarosława Świderskiego wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce w powiecie. Gratulacje a reprezentowali nas: Walaszczyk Paweł, Ożóg Oskar, Sobieraj Tomasz, Jakubów Konrad, Andrysiewicz Michał, Bukowiec Adrian, Tobiasz Oliwier, Zacharski Bartosz, Czerniak Dawid, Magdziarz Jakub oraz Kulej Hubert.  Gratulacje !!!