• Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie

• Dyrektor Technikum Informatycznego SCI w Szczecinie serdecznie zaprasza Uczniów oraz Rodziców zainteresowanych ofertą kształcenia w naszej szkole na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 kwietnia 2023 r.

Zapraszamy w następujących godzinach:

• 10.00 - 15.00 warsztaty dla uczniów klas ósmych,
          • 10.00 - 17.00 spotkania z rodzicami/prawnymi opiekunami.

Będzie to możliwość poznania jednego z najlepszych techników w Polsce, województwie zachodniopomorskim i w Szczecinie, które specjalizuje się w kształceniu przyszłych informatyków i programistów.

Dzień Otwarty, to znakomita okazja, aby poznać atmosferę szkoły i dowiedzieć się, jakie kroki podjąć, aby nadać właściwy bieg przyszłej karierze, rozwojowi swoich pasji i zainteresowań informatycznych. Tego dnia będą na Was czekali uczniowie i nauczyciele, którzy opowiedzą, jak wygląda codzienne życie w naszej szkole.

Dla odwiedzających przygotowaliśmy między innymi:

• warsztaty GameDev i WebDev,
          • Cyberbezpieczni - warsztaty z cyberbezpieczeństwa,