Aktualności

Lista nauczycieli

 
 
  Busza Piotr PB
 
 
Regina Bęben j.polski Wychowawca: 4c
 
 
Urszula Bibro edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3b
 
 
 Buczek Agnieszka AB
 
 
Ewa Burzyńska fizyka, matematyka
 
 
Wojciech Burzyński geografia, matematyka
 
 
Agnieszka Cimochowska-Buczek ACB
 
 
Barbara  Dadun matematyka
 
 
Beata  Dębek informatyka, technika Wychowawca: 6b
 
 
Grażyna Dokurno matemtyka Wychowawca: 8c
 
 
Iwona  Dowejko j.polski Wychowawca: 7d
 
 
Katarzyna  Duszkiewicz j.angielski Wychowawca: 4b
 
 
Ewa  Dyk przyroda
 
 
Maria Dzięcioł muzyka
 
 
Piotr Dzięcioł wychowanie fizyczne Wychowawca: 4d
 
 
Marta Garnowska pedagog
 
 
Bogumiła Glapiak edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2c
 
 
Ewa Grzywna plastyka,muzyka
 
 
Lidia  Hajduk-Szymańska j.polski Wychowawca: 5d
 
 
Aleksandra Hofman j.niemiecki
 
 
Barbara Jarosz j.polski
 
 
Katarzyna Jaskulska -Cichecka matematyka Wychowawca: 6a
 
 
Iwona  Jurgielewicz matematyka, biblioteka
 
 
Alicja Kalista-Orczyk edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1e
 
 
Elżbieta Kasperkiewicz matematyka
 
 
Małgorzata Kononiuk pedagog
 
 
Dorota Kossowska-Sobór edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1c
 
 
Dorota Kowalska plastyka,muzyka Wychowawca: 5b
 
 
Marta Kowalska-Proszowska j.angielski
 
 
Małgorzata Kozar przyroda, biologia
 
 
Wioletta Kozioł chemia
 
 
Elżbieta  Kusa wychowanie fizyczne
 
 
Mirosław Kusy wychowanie fizyczne Wychowawca: 4e
 
 
Lidia Lewandowska religia
 
 
Bogumiła Lisowska świetlica
 
 
Bożena Łentek wychowanie fizyczne Wychowawca: 7c
 
 
Blezień Łukasz ŁB
 
 
Tomasz Maj informatyka, technika
 
 
Beata Malinowska edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1b
 
 
Jabłońska Małgorzata MJ
 
 
Anna  Mariańska historia, Wos Wychowawca: 5a
 
 
Dorota Mariańska edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2b
 
 
Barbara Mikołajczyk edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3a
 
 
Jolanta Mioduszewska j.polski, j.niemiecki Wychowawca: 6c
 
 
Małgorzata Motyka j.niemiecki
 
 
Monika Nowicka biblioteka,edukacja wczesnoszkolna
 
 
Marta Ochnio edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1d
 
 
Irma Patrzałek pedagog, j.polski
 
 
Joanna Pawlik edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2d
 
 
Sławomira Pawłowska j.niemiecki Wychowawca: 7b
 
 
Sylwester  Przelazły historia Wychowawca: 7a
 
 
Jolanta Rybarczyk j.angielski Wychowawca: 4a
 
 
Elżbieta Skiba pedagog
 
 
Anna  Skop j.angielski
 
 
Beata Sokołowska pedagog
 
 
Joanna Solińska pedagog
 
 
Renata Sufleta j.polski Wychowawca: 5c
 
 
 Sujkowska Anna ASu
 
 
Jacek Szafkowski wychowanie fizyczne Wychowawca: 8a
 
 
Mariola Szkudlarek edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2a
 
 
Mariusz Szura j.polski Wychowawca: 8b
 
 
Wojciech Szymaniak wychowanie fizyczne Wychowawca: 5e
 
 
Robert Szyszko religia
 
 
 Śnieżewski Tadeusz
 
 
Jarosław Świderski wychowanie fizyczne Wychowawca: 5f
 
 
 Trautman Elżbieta ET
 
 
Małgorzata  Tumasz edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1a
 
 
 Wysocki Robert RW
 
 
Danuta Zajączkowska biologia, przyroda
 
 
Marcin Ziomek historia, WdŻwR
 
 
Agnieszka Żołędziejewska religia
 
 
Iwona Żytkowiak j.polski

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im.Henryka Sienkiewicza
    74 -320 BARLINEK
    ul.Kombatantów 3
  • (95) 74 61 022

Galeria zdjęć