Aktualności

Sukcesy Uczniów

Ogólnopolska Kampania ,, Zachowaj Trzeźwy Umysł 2016’’

Konkurs plastyczny ,, Pod dobrą opieką”

Laureaci:

1. Kacper Kozioł

2. Piotr Skrobisz

3. Jakub Stoiński

4. Oliwia Błaszczak

5. Wiktoria Kozłowska

6. Patrycja Szałkowska

Opiekun: Ewa Grzywna

7. Katarzyna Raczycka

8. Klaudia Błaż

    Opiekun: Barbara Mikołajczyk

9. Wiktoria Głowacka

    Opiekun: Joanna Pawlik

10. Maksymilian Wójtowicz

11. Mateusz Balcerzak

12. Kajetan Borowski

    Opiekun: Dorota Mariańska

Konkurs plastyczny ,,Pod dobrą opieką” - etap gminny

1. Sandra Glapiak

2. Daria Suterska

    Opiekun: Ewa Grzywna

3. Łukasz Dudka

    Opiekun: Dorota Mariańska

Koordynator Konkursu - Beata Sokołowska

..............................................................................................................................................................................................................

 10.09.2016r.

IV MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING w Barlinku

Bartosz Jarzyna zajął  II miejsce w kat.10-12 lat na dystansie 5 km.

Opiekun:Małgorzata Kozar

............................................................................................................................................................................................................

29.09.2016

KONKURS PLASTYCZNY "Barlinek Emanuela Laskera"

Kategoria klasy I – III
 

I miejsce – Paulina Kalata 

Opiekun: Joanna Pawlik


II miejsce – Matylda Skop 
III miejsce – Hanna Plaskota 

Opiekun: Dorota Kowalska

 

Kategoria klasy IV – VI


I miejsce – Zuzanna Maj 
II miejsce – Nikodem Karwecki 
III miejsce – Amelia Błaż
 

Opiekun: Ewa Grzywna

..........................................................................................................................................................................................................

22.10.2016

KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

 

Klasa V

 Daniel Borowski

 Kacper Koziński

Jakub Smans

Opiekun: Sylwester Przelazły

.............................................................................................................................................................................................................

29.11.2016

DEKANALNY KONKURS O ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH

W kategorii klas I-III  :

I miejsce zajął Leoś Pinda z kl. II d

Opiekun: Lidia Lewandowska

                   Wyróżnienie otrzymała Natalia Szkodzińska z kl. II c.

Opiekun: Ewa Dyk

W kategorii klas IV-VI:

II miejsce zajęła Katarzyna Dobrzeniecka z kl. IV b.

Opiekun: Lidia Lewandowska

...........................................................................................................................................................................................................

grudzień 2016

LAUREACI REGIONALNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

z matematyki

Oliwia Błaszczak 

Opiekun: Barbara Dadun

 

 z  języka niemieckiego

Wojciech Drozda 

Kacper Kozioł

Opiekun: Jolanta Mioduszewska

............................................................................................................................................................................................................

05.12.2016

Uczniowie nagrodzeni w konkursach świątecznych:

klasy IV

Hanna Dominiak  

Filip Wątrobiński

Oliwia Bunda

Magda Kozar

Kasia Dobrzeniecka

Filip Krzyżanowski

Natalia Metryka

Nina Słowińska

Kalina Siejko

 

klasy VI

Łukasz Białecki

Oliwer Śliwiński

Ola  Węgiel

Martyna Musiałowska

Opiekun: Ewa Grzywna

.........................................................................................................................................................................

Konkurs Plastyczny ,,Śladami Henryka Sienkiewicza”

klasy I-III

Projekt okładki do książki H.Sienkiewicza.

Natalia Sibeneichen 3f, Matylda Skop 3b, Dagmara Pietrzak 2a, Amelia Lewandowska 3a, Maja Deringer 2a, Kacper Majocha 3d, Gabrysia Strychalska 2c, Jaś Kopaszewski 2c,  Julia Żak 2c, Hanna Jurasz 2c, Tomek Sobieraj 2c, Natalia Szkodzińska 2c, Zuzanna Welc 2c, Nela Strembicka 2c

Klasy IV- V

Portret patrona.

Oliwia Błaszczak 6a, Łukasz Białecki 6c,  Kacper Kozioł 6b, Emilia Pawlukiewicz 6a, Amelia Wyderska 6c, Kuba Gortych 4c, Milena Cepik 5a  

Napisz to pięknie - złota myśl Henryka Sienkiewicza.

Oliwia Błaszczak 6a, Martyna Musiałowska 6c, Patrycja Szałkowska 6b, Natalia Metryka 4c, Martyna Paluch

Budowla inspirowana twórczością H.Sienkiewicza.

Matylda Gaweł 5a

...................................................................................................................................................................................

    Szkolny konkurs muzyczny ,,Janko Muzykant”.

Tytuł Janka Muzykanta w kategorii wokalnej:

Oliwia Fabjańska, Lena Gucia 3c

Aleksandra Olchowa, Julia Janiak i Maja Smorąg 5d

Wyróżnienia:

Amelia Błaż i Nadia Lewandowska

Tytuł Janka Muzykanta w kategorii instrumentalnej:

Magdalena Kędzior 3e - gitara , Maja Hajduk 6a - skrzypce

Wyróżnienia:

Samuel Ocheret 3e, Natalia Szkodzińska 2c, Amelia Oczko 2d, Małgorzata Geldner 6a, Hanna Pietruszewska 6a, Jakub Wielgosz 5b

........................................................................................................................................

Laureaci szkolnych konkursów przedmiotowych

JĘZYK POLSKI

Mistrz j.polskiego klas I -    Apolonia Szulc 1a, Filip Smutek 1a

Mistrz j.polskiego klas II - Andżelika Zduńczyk 2c

Mistrz j.polskiego klas III - Zuzanna Nazaruk 3b

                        Mistrz j.polskiego klas IV- Maja Majchrzak 4c

Mistrz j.polskiego klas V- Wiktoria Kowalska

                           Mistrz j.polskiego klas VI -Michał Suterski 6b

                      Mistrz ortografii klas IV-VI - Amelia Wyderska 6c

Mistrz Języka Ojczystego

Magdalena Pawłowska 6a,

Martyna Mikoś 6a,

Natalia Tyszewska 6a,

Emilia Pawlukiewicz 6a

 

  JĘZYK ANGIELSKI

Mistrz j.angielskiego klas IV -  Jakub Michałko 4b  

Mistrz j.angielskiego klas V - Wiktoria Szumierz 5a

Mistrz j.angielskiego klas VI - Emilia Pawlukiewicz 6a

                              

     JĘZYK NIEMIECKI

                       Mistrz j.niemieckiego klas III - Patrycja Kulicka 3 f

                    Mistrz j.niemieckiego klas IV  - Oliver Plaskota 4a

Mistrz j.niemieckiego klas V - Kuba Wielgosz 5b

Mistrz j.niemieckiego klas VI - Kacper Kozioł 6b

 

HISTORIA

Mistrz historii klas V-Matylda Gaweł 5a

                         Mistrz historii klas VI -Emilia Pawlukiewicz  6a

 

MATEMATYKA

                       Mistrz matematyki klas I -Apolonia Szulc 1a

                        Mistrz matematyki klas II -Jan Kopaszewski 2c                      

                          Mistrz matematyki klas III -Maksymilian Wójtowicz  3d                               

                                  Mistrz matematyki klas IV- Maja Majchrzak 4c                                  

                                    Mistrz matematyki klas V-Matylda Gaweł 5a

                               Mistrz matematyki klas VI-Emilia Pawlukiewicz 6a                            

Mistrz skojarzeń matematycznych - Magda Pawłowska 6a

   

PRZYRODA

Mistrz przyrody klas III - Kacper Hetman 3a

                           Mistrz przyrody klas IV - Maja Majchrzak 4c

                              Mistrz przyrody klas V - Matylda Gaweł 5a

Mistrz przyrody klas VI - Michał Suterski 6b

 

RELIGIA  

Mistrzowie znajomości Ewangelii św.Marka

Agnieszka Bartnicka 6b,

Emilia Pawlukiewicz 6a

Hanna Pietruszewska 6a

 

INFORMATYKA

Mistrz klawiatury klas V - Jakub Kwiatoń 5c

Mistrz klawiatury klas VI - Ksawier Forysiak 6a

........................................................................................................................................................................

Festiwal Piosenki Niemieckiej

Zuzia Kotowska zajęła II miejsce

wsród uczniów szkoł podstawowych 

Opiekun: M.Motyka

....................................................................................................................................................................................

Przyroda

Oliwia Błaszczak kl.VIa - II miejsce w wojewódzkim konkursie pt. ,, Płazy i gady”

Milena Cepik kl.Va - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie pt.,, Mój las”

Opiekun: Małgorzata Kozar

....................................................................................................................................................................................

Omnibus dla najmłodszych

I Miejsce

Tymoteusz Wójciak 


Opiekun: Dorota Mariańska 

................................................................................................................................................................................

Konkurs Plastyczny

"Znajomy GBS Bank oczami dziecka"

Nagrody:

Zuzanna Woźniak IIc 

opiekun: Małgorzata Tumasz


Jakub Osiewicz IV b

opiekun: E.Grzywna

..................................................................................................................................................................................

Konkurs plastyczny ,, Na skrzydłach przyjaźni” w ramach ogólnopolskiej kampani

,,Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2017

Laureaci :

Natalia Metryka

Wiktoria Leszczyńska

Magdalena Pawłowska

Opiekun: Ewa Grzywna

Gabriela Strychalska

Nikola Walczak

Opiekun: Małgorzata Tumasz

Szymon Karolak

Opiekun:Marta Ochnio

Matylda Skop

Opiekun: Dorota Kowalska

.......................................................................................................................................................................................................

Mistrzostwa Polski w Nordic walking

III miejsce

Kacper Hetman  kl.IV

 IV miejsce

Bartek Jarzyna  kl.VI

Opiekun: M.Kozar

....................................................................................................................................................................................................

 

 

Szkolny konkurs świąteczny ,, Szopka bożonarodzeniowa”- grudzień 2017

Nagrody:

Nadia Lewandowska, Natalia Metryka, Maja Piasecka

Wyróżnienia:

Maja Galant, Martyna Szynalska, Wiktoria Leszczyńska

Opiekun: Ewa Grzywna

..................................................................................................................................................

Laureaci szkolnych konkursów ortograficznych – luty 2018 r.

Kl. 4-5

Maja Majchrzak

Maciej Tomiak

Matylda Skop

Grzegorz Niedzielski

Kl. 6-7

Emilia Pawlukiewicz

Wiktoria Kowalska

Magdalena Pawłowska

Oskar van der Burg


..........................................................................................................................................................................................................

 

Laureaci w Dniu Patrona 2018

 

 

 

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO W KLASACH I

 

 

Dawid  Parniak I A

w-ce

 

Marcel Szczepaniak I B

 

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO W KLASACH II

 

 

Filip Smutek  II A

w-ce

 

Nadia Sławińska II A

 

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO  W KLASACH III

 

 

Maja Słowińska III B

w-ce

 

Andżelika Zduńczyk III C

 

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO  W KLASACH IV

 

 

    Agnieszka figiel IVd

w-ce

 

Nikola Symonowicz IV d

 

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO  W KLASACH V

 

Maja Majchrzak Vc

 

w-ce

Katarzyna Raczycka V c

 

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO  W KLASACH VI

 

 

Wiktoria Kowalska VI c

 

 

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO W KLASACH VII               

 

Emilia Pawlukiewicz 7a

MISTRZ ORTOGRAFII

 

 

Emilia Pawlukiewicz 7a

 

 

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH III

 

 

Jakub Magdziarz III C

 

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH IV

 

 

Jakub Rychlewski IVa

 

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH V

 

 

Ksawier Nadolski 5 b

 

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH VI

 

Wiktoria Szumierz 6a

 

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W          KLASACH VII                   

 

Emilia Pawlukiewicz 7a

 

MISTRZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W KLASACH IV

 

w-ce

Jan Salik IV f

Inga Patrzałek IVf

 

MISTRZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO  W KLASACH V

 

w-ce

Gracjan Sokołowski V a

Natalia Metryka  V c

 

MISTRZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W KLASACH VI

 

w-ce

Jakub Wielgosz VI b

Matylda Gaweł VI a

 

MISTRZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W KLASACH VII

 

Kacper Kozioł VIIb

Michał Suterski VII b

 

MISTRZ   MATEMATYKI                W KLASACH I

 

 

Nikodem Zabłocki I A

w-ce

Michał Nogalski I D

 

MISTRZ MATEMATYKI W KLASACH II

 

 

Marcel Jurgielewicz  II A

w-ce

Filip Smutek II A

 

MISTRZ  MATEMATYKI W KLASACH III

 

 

Urszula Poździk III B

w-ce

Jaś Kopaszewski III C

 

MISTRZ  MATEMATYKI W KLASACH IV

 

Antoni Łechtański IV e

 

MISTRZ MATEMATYKI W KLASACH V

 

Emill Pakuła V b

 

MISTRZ MATEMATYKI W KLASACH VI

 

 

Zuzanna Sikorska  VI d

w-ce

Matylda Gaweł VI a

 

MISTRZ MATEMATYKI W KLASACH VII

 

 

Oliwia Błaszczak VII a

 

MISTRZ PRZYRODY W KLASACH II

 

 

Filip Smutek II A

w-ce

Maja Birula II A

 

MISTRZ PRZYRODY W KLASACH III

 

 

Andżelika Zduńczyk III C

w-ce

Poździk Urszula III B

 

MISTRZ  PRZYRODY W KLASACH IV

 

 

w-ce

 

Agnieszka Figiel IV d

Kamil Krawczyk IV e

 

MISTRZ PRZYRODY W KLASACH V

 

 

w-ce

 

Filip Krzyżanowski V b

Natalia Metryka V c

 

MISTRZ PRZYRODY W KLASACH VI

 

 

w-ce

 

Wiktoria Kowalska VI c

Maja Smorąg VI d

 

MISTRZ BIOLOGII KLAS VII

 

Oliwia Błaszczak VII a

MISTRZ  HISTORII W KLASACH IV

 

 

 

w-ce

 

Ignacy Downar-Zapolski

IV c

Kacper Hetman IV a

Krzysztof Waleński IVd

 

MISTRZ  HISTORII W KLASACH V

 

 

w-ce

 

Emil Pakuła V b

Gracjan Sokołowski V a

 

MISTRZ  HISTORII W KLASACH VI

 

 

w-ce

 

Matylda Gaweł VI a

Jakub Smans VI c

 

MISTRZ HISTORII W KLASACH VII

 

 

w-ce

 

Kacper Kozioł VII b

Emilia Pawlukiewicz VII a

 

MISTRZ CHEMII KLAS VII

 

 

w-ce

 

Kacper Kozioł VIIb

Oliwia Błaszczak VIIa

 

MISTRZ FIZYKI KLAS VII

 

 

w-ce

 

Emilia Pawlukiewicz VIIa

Hanna Pietruszewska VIIa

 

MISTRZ GEOGRAFII KLAS VII

 

 

Michał Suterski VII b

 

MISTRZ KLAWIATURY

KLAS VII

 

w-ce

Damian Walczak VII b

Aleksandra Pihan VII b

 

KONKURSY PLASTYCZNE

 

„MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO”

 

NAGRODZENI

 

Zuzanna Furmańska I D

ORGANIZATOR

 

Bogumiła Glapiak

 

Antoni Osiński II A

 

Leon Pinda III D

WYRÓŻNIENI

 

Nadia Majchrzak I B

 

Nadia Tumielewicz I C

 

Julia Ostrycharz I B

 

Marysia Komorowska II A

 

Gabrysia Strychalska III C

 

Amelia Oczko III D

 

Weronika Chorążyczewska III A

 

„ŚLADAMI HENRYKA SIENKIEWICZA”

 

NAGRODZENI

 

Natalia Szkodzińska III C

ORGANIZATOR

 

Małgorzata Tumasz

Dorota Kowalska

Ewa Grzywna

 

Agata Popek I B

 

Julia Ostrycharz  I B

   

Matylda Gaweł VI a

   

Maja Smorąg VI d

   

Natalia Metryka V c

   

Oliwia Czarnecka 4 d

   

Oliwia Błaszczak VIIa

WYRÓŻNIENI

 

Magdalena Pawłowska VIIa

 

Patrycja Szałkowska VII b

 

Anhelina Khinalska VII c

 

Oliwia Pietras III A

 

Michał Andrysiewicz III B

 

Emilia Romecka III A

 

Jakub Szura III B

 

Zuzanna Woźniak III C

   

Alicja Złota V a

 
   

Oliwia Michalewicz V c

 
   

Andżelika Makuch VI b

 
   

Matylda Skop 4 b

 
   

Maksymilian Wójtowicz 4 d

 

 

„WIOSNA W PRZYRODZIE”

 

NAGRODZENI

 

Weronika Chorążyczewska  III A

ORGANIZATOR

 

Joanna Pawlik

Dorota Mariańska

 

Błażej Skwara I A

 

Filip Smutek II A

WYRÓŻNIENI

 

Borys Daniszewski  I B

 

Alicja Kaczmarczyk I D

 

Maja Deringer III A

 

Jakub Szura III B

 

Oliwia Ciesielska III C

 

Jagoda Stefańczyk III D

 
 


 

KONKURS MUZYCZNY „JANKO MUZYKANT”

klasy I -VII

Organizator: Alicja Kalista-Orczyk, Dorota Kowalska

 

Kategoria wokalna - solo

 

JANKO MUZYKANT – Zosia Bogusław I B

WYRÓŻNIENIA – Nania Jurasz III C

                                       -- Natasza Szponarska I A

JANKO MUZYKANT - Dobrawa Jurasz V b

WYRÓŻNIENIE - Oliwia Fabjańska IV c

                                

 

Kategoria wokalna - zespół

 

JANKO MUZYKANT – Rozalia Siwek, Julia Wełpa,

                              Blanka Juszkiewicz – I A

WYRÓŻNIENIE – Michalina Łukomska, Agata Popek – I B

 

       Nadia Lewandowska V c

         Wiktoria Leszczyńska V c

 

Kategoria instrumentalna

 

JANKO MUZYKANT – Natalia Szkodzińska III c

                                        Samuel Ocheret IV e

WYRÓŻNIENIA – Urszula Poździk III B,

                            -- Nadia Sławińska II A

 

                             Magda Kędzior IV e

                             Kuba Wielgosz VI b

                                Małgorzata Geldner VIIa

                     Maja Hajduk VIIa

 

 

KONKURS RECYTATORSKI „PRZYRODNICZA JESIEŃ”

Organizator Małgorzata Tumasz  


 

wyróżnienia

Skwara Błażej I a

Magdziarz Jakub III C

Osmałek Natalia III B

Szponarska Natasza I A

Łuszcz- Mazurek Wiktoria I C

Czerwik Lena I C


 

KONKURS WARCABOWY I – III

Organizator Bogumiła Lisowska

I miejsce

Andżelika Zduńczyk III C

II miejsce

Michał Mazurkiewicz I A

III miejsce

Stanisław Tylka III B

..........................................................................................................................................................................................................

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im.Henryka Sienkiewicza
    74 -320 BARLINEK
    ul.Kombatantów 3
  • (95) 74 61 022

Galeria zdjęć