Język Niemiecki

Część I

We wrześniu odbył się w naszej szkole pierwszy etap konkursu z jezyka niemieckiego. Konkurs  organizowany jest przez Kuratorim Oświaty w Szczecinie.

Uczniowie klasy szóstej rozwiązywali test i odpowiadali na 25 pytań. W szkolnych eliminacjach udział wzięło 16 osób.

Do nastepnego etapu konkursu (rejonowego) zakwalifikowały sie nastepujace osoby:

1. Kacper Kozioł

2. Michał Suterski

3. Karolina Sucha

4. Ola Pihan

5. Wojtek Drozda

Wszystkim uczestnikom z klasy 6 B gratulujemy. Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów !!!!

op. Jolanta   Mioduszewska              smiley

Część II

Po dalsze sukcesy pojechaliśmy do Smolnicy 24 listopada, i....SĄ !!!!!

Wojtek Drozda oraz Kacper Kozioł znaleźli się wśród najlepszych.

Teraz dopiero chłopaki,  czeka was prawdziwa nauka. W lutym jedziecie do Szczecina na konkurs wojewódzki. Może uda się powtórzyć sukces Marysi i Leny z poprzedniego roku, i może teraz będziemy mieli dwóch laureatów?

Wszystkim uczestnikom konkursu w Smolnicy gratuluję!

op. J. Mioduszewska      smiley    yes

Część III

Ostatni etap konkursu odbył się w Szczecinie 9 lutego. Wojtek i Kacper godnie reprezentowali naszą szkołę wsród najlepszych uczniów w województwie. Obaj uzyskali tytuł finalisty konkursu.

W tym roku podniesiono próg przyznawania tytułu laureata. By nim zostać, należało zdobyć 90% punktów. Kacper uzyskał  86%, Wojtek 78%. To naprawdę dobre wyniki.

Chłopaki gratulacje! smiley

op. J.Mioduszewska