Angielski

"Spelling Bee" 2018

W listopadzie uczniowie klas 4-8 po raz kolejny wzięli udział w zmaganiach o tytuł Mistrza Literowania w Języku Angielskim. Rywalizacja była niezwykle zacięta i, podobnie jak w ubiegłym roku, do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Tytuł Mistrzyni Literowania wśród czwartoklasistów wywalczyła Amelia Oczko (4d), wicemistrzynią została Urszula Poździk (4b). W gronie uczniów klas piątych i szóstych najlepszym okazał się Kamil Krawczyk (5e), a drugie miejsce zajął Krzysztof Waleński (5d). W grupie najstarszych uczestników konkursu Spelling Bee tytuł mistrzowski zdobyła Małgorzata Geldner (8a), a wicemistrzowski – Hanna Pietruszewska (8a). Wszystkim uczestnikom tegorocznych zmagań serdecznie gratulujemy!

Już wkrótce kolejna edycja „Spelling Bee”!

Chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Literowania w Języku Angielskim – „Spelling Bee” – zapraszamy do zgłaszania się do pani A. Skop. W tym roku szkolnym rywalizujemy w trzech kategoriach:

• Very Young Bees – klasy czwarte
  • Young Bees - klasy piąte i szóste
  • Old Bees – klasy siódme i ósme

Dokładny termin konkursu podamy podczas zajęć lekcyjnych smiley

Kolejna edycja Spelling Bee za nami

Z okazji przypadającego 23 września Europejskiego Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu literowania w języku angielskim – Spelling Bee. W tym roku szkolnym rywalizowano w dwóch grupach wiekowych, a chęć do wzięcia udziału w zmaganiach wyraziło aż dwudziestu pięciu uczniów klas 4-7. Po niezwykle zaciętej walce w grupie starszej zwyciężyła Amelia Wyderska z klasy VII c, natomiast wśród dzieci młodszych w wyłonieniu zwycięzcy nie pomogła nawet dogrywka i ostatecznie tytułem Mistrza Literowania podzielili się Kamil Krawczyk z IV e i Krzysztof Waleński z IV d. Trójka zwycięzców otrzymała nagrody, natomiast wszystkich uczestników konkursu uhonorowano pamiątkowymi dyplomami. Serdecznie gratulujemy i już zapraszamy za rok!

Spelling Bee - angielskie dyktando

W dniu 30 września 2016r. odbył się konkurs literowania, angielskie dyktando, w języku angielskim pod nazwą Spelling Bee.

Angielskie dyktando cieszyło się dużym zainteresowaniem naszych uczniów.
W eliminacjach wzięło udział 16 mistrzów literowania z klas IV - VI.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Klasy IV -
Jakub Michałko   klasa IV b

Klasy V  - Maksymilian Data   klasa V c

Klasy VI - Emilia Pawlukiewicz   klasa VI a

Uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

• Szkoła Podstawowa nr 4 im.Henryka Sienkiewicza
    74 -320 BARLINEK