• Konkursy

• 29.11.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się finał dekanalnego konkursu o świętych i błogosławionych. Z naszej szkoły nagrodzono 3 uczniów.

W kategorii klas I-III  : I miejsce zajął Leoś Pinda z kl. II d

Wyróżnienie otrzymała Natalia Szkodzińska z kl. II c.

W kategorii klas IV-VI: II miejsce zajęła Katarzyna Dobrzeniecka z kl. IV b.

GRATULUJEMY laureatom.

Laureaci dołączyli do listy wszystkich nagrodzonych uczniów naszej szkoły w zakładce SUKCESY UCZNIÓW

,, Najpiękniejszy różaniec"
          28.10.2016 r. odbył się finał  konkursu dla klas 1 ,,Najpiękniejszy różaniec". Jak widać wszystkie różańce były śliczne.
          Nagrodzeni uczniowie to: Kasjan Banaszak, Maja Birula, Milenka Dudek, Gabrysia Filary, Agatka Franczak, Ignaś Garnowski, Dawid Kamiński, Oliwia Kłapsia, Hania Kotowska, Oskar Mastalerz, Inez Nikoliszyn, Antoś Osiński, Miriam Paolicelli, Maja Skiba, Bartek Smans i Basia Ziobrowska.
          Nagrody ufundował ks. proboszcz Jerzy Tyrpa.